Home / Dom i Wnętrze / Eleganckie i solidne stoły na taras z technorattanu – warto?

Eleganckie i solidne stoły na taras z technorattanu – warto?

Sercem każdej tarasowej aranżacji jest stół, przy którym gromadzimy się z najbliższymi, aby cieszyć się piękną, letnią pogodą. Producenci mebli ogrodowych proponują nam ogrom różnorodnych modeli, spośród których szczególnie dużą popularnością cieszą się te wyplatane z technorattanu. Dlaczego? Sprawdź!

Solidnie, modnie, ekologicznie

Stoły na taras nieustannie mają kontakt z czynnikami, które w długofalowej perspektywie mogą osłabiać ich strukturę. Wybierając model z technorattanu, masz pewność, że promieniowanie UV, skrajne temperatury i wilgoć nie wpłyną negatywnie na jego wygląd i funkcjonalność. Technorattan jest materiałem, który łączy w sobie naturalne, ciepłe wykończenie charakterystyczne dla mebli z rattanu z bezwzględną jakością innowacyjnych tworzyw sztucznych. Co ważne, technorattan jest w pełni ekologiczny i po nieprzeciętnie długim okresie użytkowania może zostać poddany procesowi recyklingu.

Technorattanowe stoły dostępne są w wielu formach. Niezależnie od tego, czy poszukujesz zgrabnego, eleganckiego stolika do ogrodu inspirowanego stylem francuskim, czy dużego, minimalistycznego mebla na nowoczesny taras, możesz mieć pewność, że znajdziesz wariant odpowiadający Twoim potrzebom.

Nie przepłacaj!

Zakup solidnego stołu wyplatanego z wysokiej jakości technorattanu może być niemałym wydatkiem. Prostym sposobem na zaoszczędzenie pokaźnej kwoty jest kupno stołu poza sezonem. Właśnie teraz producenci wyposażenia outdoorowego przygotowują się na przyszłoroczny sezon, robiąc w magazynach miejsce na kolekcje, które pojawią się w sprzedaży na wiosnę.  W efekcie luksusowy, pełnowartościowy komplet składający się ze stołu i krzeseł możesz kupić z kilkudziesięcioprocentowym rabatem!

Check Also

Komfortowe meble wypoczynkowe na taras

Duża ilość osób marzy o tym, aby ich przestrzeń wypoczynkowa na tarasie została zaplanowana zgodnie …