Home / Dom i Wnętrze / Idealna kuchnia wypełniona doskonałymi aromatami

Idealna kuchnia wypełniona doskonałymi aromatami

Jak zmienić nasze nawyki żywieniowe? Okazuje się, że nie jest to trudne – szczególnie dzisiaj, kiedy półki sklepowe uginają się od nadmiaru jedzenia i półproduktów. Chcąc urozmaicić nasz jadłospis stawiajmy przede wszystkim na dobre jakościowo składniki, ale również na odpowiednie wyposażenie kuchni. Garnki i inne elementy mają kolosalny wpływ na jakość podawanych przez nas dań.

Jakie garnki wybrać?

Szeroki wybór kompletów garnków na polskim rynku sprawia, że bez trudu znajdziemy zestaw, który będzie odpowiadał naszym oczekiwaniom. Wśród licznych propozycji warto zwrócić uwagę na garnki Gerlach, które charakteryzuje nie tylko doskonała jakość wykonania, ale i piękny design. Co zaoferuje nam producent?

Nowoczesne garnki marki Gerlach to połączenie wysokiej funkcjonalności oraz eleganckiego wyglądu. Garnki tworzone są ze stali nierdzewnej 18/10, która jest zabezpieczona przed korozją, działaniem wysokich temperatur, odkształceniami. Garnki takie wyposażone są w specjalne dyski umieszczone w dnie – ich zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka, co przekłada się na szybsze przygotowywanie potraw, jak również oszczędność energii.

Garnki stalowe dostępne są w kompletach po kilka lub kilkanaście elementów. To sprawia, że każdy może wybrać zestaw dopasowany do swoich potrzeb. Garnki uzupełniane są o interesujące elementy, takie jak cedzaki, lejki, wewnętrzne miarki do odmierzania płynów. Każdy z garnków posiada również pokrywkę ze szkła hartowanego – taka pokrywka idealnie dopasowana jest do rantu garnka i pozwala na szybsze odparowanie pary wodnej.

Patelnie do zadań specjalnych

W naszych kuchniach nie może zabraknąć nowoczesnej patelni – współcześnie producenci oddają do naszych rąk produkty, które pozwolą na wydobycie ze smażonych potraw maksimum smaku. Dzięki ceramicznym powłokom możliwe jest smażenie na minimalnej ilości tłuszczu – dzięki temu zmniejsza się kaloryczność przygotowywanych potraw. Powłoki ceramiczne zmniejszają też ryzyko przywierania i przypalania potraw.

 

 

 

 

Check Also

Kuchnia w ksztalcie litery U w modnych kolorach

Tak, kuchnia w ksztalcie litery U będzie dobrym rozwiązaniem. Czas jednak wybrać kolory, które będą …

Jak zrobić stolik na laptopa LATINA NOTODO https://dlsgallery.com/stol-element-niezbedny-do-podejmowania-gosci/ https://myvatn.org