Home / Dom i Wnętrze / Kuchnia w ksztalcie litery U w modnych kolorach

Kuchnia w ksztalcie litery U w modnych kolorach

Tak, kuchnia w ksztalcie litery U będzie dobrym rozwiązaniem. Czas jednak wybrać kolory, które będą rządzić w tym pomieszczeniu. Trzeba przyznać, że przy tak dużej kuchni, można pozwolić sobie na ciekawe akcenty kolorystyczne, ożywiające całe pomieszczenie.

Tradycyjna kuchnia w ksztalcie litery U

Na samym początku może jednak warto pozostać przy nieco bardziej klasycznych propozycjach, które są równie często wybierane. Naturalne (jasne oraz ciemne) odcienie drewna zyskają aprobatę wielu osób. Meble w kolorze drewna, ściany w odcieniu klasycznej bieli. Jedna z najbardziej uniwersalnych propozycji. Zamiast brązu, można zdecydować się na samą biel, ale w różnych odcieniach. W końcu wszyscy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że biel bieli nie jest równa. Mając na myśli nieco spokojniejsze odcienie kolorystyczne, warto wspomnieć o szarości, która w kuchni prezentuje się równie pięknie.

Wyraźne akcenty kolorystyczne

Kuchnia w ksztalcie litery U to świetny pomysł na to, aby postawić na nieco bardziej “krzykliwe” kolory, jak chociażby pomarańczowy, czy też fioletowy. Butelkowa zieleń? Turkus? Pudrowy różowy? Właściwie można by powiedzieć, że każdy kolor, który przyjdzie do głowy, jest dobrym pomysłem na to, aby go użyć w kuchni. Nawet, jeżeli ktoś myśli o nieco ciemniejszych odcieniach, jak np. morski błękit, granat, a może …czarny? Tak, propozycja dla bardzo odważnych osób. Czerń, która świetnie prezentuje się w aranżacjach nowoczesnych, glamour, cieszy się ostatnio ogromną popularnością. 

 

Check Also

Moja Droga do Wyboru Idealnego Ubezpieczenia Samochodu

Moja Droga do Wyboru Idealnego Ubezpieczenia Samochodu Kiedy stałem przed wyborem ubezpieczenia samochodu dla mojego …