Home / Ciekawe / Lato kostiumowe w nowych odsłonach

Lato kostiumowe w nowych odsłonach

Zima w tym roku nie spieszy się zbytnio z przybyciem. Ociąga się pozostawiając pole jesieni, która wciąż rozpieszcza nas pogodą. Śniegu na lekarstwo. Czy to znaczy, że można już zacząć myśleć o lecie i strojach odpowiednich na tę porę? Zdecydowanie tak! Nie trzeba dłużej zwlekać. Sukienki w kwiaty, szorty i zwiewne chusty. Najważniejsze jednak są kostiumy kąpielowe.

Jak się zapowiada ten sezon?

Co będzie modne tego roku? Projektanci wykonali swoją pracę już dawno. Teraz modele przeszły etap wzorcowni i trafiły do produkcji. Szwalnie pracują dwojąc się i trojąc, produkują tysiące nowych kostiumów kąpielowych.Z totalnych nowości wymienić można nieprzewidywalne i szalone motywy tie-dye. W tym segmencie kolorystyka nie przytłacza wzornictwa. Istnieje między nimi kompromis w pełni naturalny. Subtelny balans godzi nasycone i głębokie barwy z nieprzewidywalnością wzorów.

Nie stoją też w opozycji klasyczne dodatki często stosowane jako uzupełnienie projektu. Tu mowa o falbanach. W tym roku falbany zagościły w górnej części kostiumu. Falbana to bardzo praktyczny element maskujący. Zarówno mały, jak i obfity biust za zasłona draperii może czuć się bezpieczny.

Biżuterię, która zdobi kostiumy kąpielowe została zastąpiona aplikacjami i wygląda naprawdę oszałamiająco. Morskie motywy w kształcie muszelek są celną dygresją utrzymana w tematycznym nurcie zagadnienia.

Modnym rysunkiem na tkaninach w tym roku na kostiumach kąpielowych będą imitujące zwierzęce futra printy. Zwinne jak pantery i urocze niczym szynszyle. Eleganckie foki oraz tygrysy w neonowej kolorystyce.

Co w segmencie jednoczęściowym?

Od pewnego czasu jednoczęściowe kostiumy kąpielowe nie kojarzą się jedynie z wuefem. Wakacyjne odsłony solówek podkreślają walory kobiecej sylwetki. Są czarujące i zarazem wygodne. Każda kobieta może czuć się w nich w stu procentach damą.Jednoczęściowe kostiumy utrzymane są zdecydowanych barwach z całą konsekwencją wyszczuplających figurę. Na ciemnej fakturze materiału za ozdoby będą robić plecione wycięcia modelujące figurę, kontrastujące z resztą prześwitami w formie regularnych wzorów.

Klasyczne powroty – bikini

Ta odsłona klasycznego kroju kostiumu kąpielowego oferuje abolicję dla wszystkich, którzy nie zdążą z odchudzaniem. Bikini z wysokim stanem może być wybawieniem i pozwoli pozbyć się kompleksów na plaży. Wydatne kształty, tak ubóstwiane przez Rubensa, podkreślą majtki kończące się powyżej talii. Jeśli przy tym nogi wymagają zabiegów wydłużających chirurgia wycięć w majtkach dokona cudu i doda nogom tego, co im najbardziej potrzeba tego lata.

Check Also

Separacja czy rozwód?

W Polsce dalej brak podstawowej wiedzy, czym różni się separacja od rozwodu i jakie są …

Metalowy stojak na papier toaletowy loft ynk.com zobacz