Home / Ciekawe / Narty Rossignol Nova 2 – propozycja dla narciarek na 2020 rok

Narty Rossignol Nova 2 – propozycja dla narciarek na 2020 rok

Nowy rok 2020 przyniósł niemałą rewolucję na rynku narciarskim. Najwięksi producenci zimowego sprzętu sportowego zdążyli już jakiś czas temu wypuścić swoje udoskonalane rozwiązania. Nie inaczej jest w przypadku Rossignola, który już na początku 2019 roku poinformował o pracach nad nowym modelem: Nova 2.

Kobieca siła

Narty Rossignol z serii Nova 2 to rozwiązanie, które skierowane jest do początkujących Pań. Są to typowe carvingi, które zapewniają optymalną i pełną ciekawych doznań jazdę. Dzięki odpowiedniej konstrukcji nart jazda na nich jest wyjątkowo dynamiczna. Co więcej – praktycznie za każdym razem oferują one zupełnie inną charakterystykę zjazdu, oferując swoim posiadaczom wciąż nowe możliwości.

Dla kogo przeznaczone są nowe narty Rossignol? Przede wszystkim dla kobiet, które poszukują mocnych wrażeń a jednocześnie – stawiają na bezpieczeństwo jazdy. Są to narty dostosowane do potrzeb początkujących narciarek, które dopiero zaczynają odkrywać jazdę na nartach, szukając dla siebie jak najlepszych produktów.

Technologie i nowoczesność

Producent nart Rossignol przyzwyczaił nas do tego, że każdy z „wypuszczanych” przezeń modeli musi wyróżniać się ultranowoczesną konstrukcją i nowatorskimi technologiami. Nie inaczej jest w przypadku modeli z serii Nova 2, w których wprowadzono szereg ciekawych innowacji, znacznie wyprzedzających rozwiązania wprowadzone przez konkurentów. O czym dokładnie mowa?

Pierwszą ze wspomnianych innowacji jest technologia LCT, która redukuje odkształcenia powstające w trakcie jazdy. Sprawia ona, że jazda na nowoczesnych nartach Rossignola daje o wiele więcej przyjemności i pewności siebie. Kolejną z implementacji jest technologia CAP, dzięki której narta staje się jeszcze bardziej rekreacyjna.

Assist Flex – innowacyjność i bezpieczeństwo

Najważniejszą technologią wprowadzoną w nowych nartach Rossignola jest jednak Assist Flex. Opiera się ona na specyficznie ukształtowanej strukturze narty, dzięki której jazda na niej jest o wiele bezpieczniejsza. Jest to technologia przeznaczona głównie dla amatorów, którzy oczekują rozwiązań „wybaczających błędy” podczas zróżnicowanych dynamicznie zjazdów, niezależnie od warunków podłoża i otoczenia.

Czy narty Rossignol Nova 2 są objawieniem rynku narciarskiego? Czas pokaże! Niemniej zastosowane w nich rozwiązania z pewnością sprawdzą się nie tylko w tym modelu, ale też w kolejnych generacjach nart tego producenta. Cóż – Rossignol przyzwyczaił już swoich Klientów do swej innowacyjności, która z każdym kolejnym sezonem zaskakuje coraz bardziej.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://agasport.com.pl/narty-cat-2 narty rossignol.

Check Also

Separacja czy rozwód?

W Polsce dalej brak podstawowej wiedzy, czym różni się separacja od rozwodu i jakie są …

https://starachowicki.eu/artykul/porownywarka-oc-bez/1532310 https://www.gramwzielone.pl/auto-ekologiczne/20190727/ubezpieczenie-samochodu-elektrycznego-czym-sie-rozni-od-innych-polis zobacz