Home / Dom i Wnętrze / Piękne parasole ogrodowe – funkcjonalny dodatek w ogrodzie i na tarasie

Piękne parasole ogrodowe – funkcjonalny dodatek w ogrodzie i na tarasie

Czy wiesz, że parasole ogrodowe spełniają kilka funkcji – dają znacznie więcej, niż tylko tworzenie komfortowego cienia? Nowoczesne parasole ogrodowe proponowane przez najlepszych producentów to dzisiaj połączenie trwałych materiałów oraz wyjątkowego designu. Takie parasole ogrodowe skutecznie podniosą estetykę otoczenia i pozwolą na zaaranżowanie strefy wypoczynkowej zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Jaki parasol wybrać?

Znajdź parasole ogrodowe dopasowane do potrzeb!

Eleganckie parasole ogrodowe są dzisiaj projektowane w taki sposób, aby nie tylko dopełniać taras, ale też aby cieszyć nasze oczy. Projektanci dokładają wszelkich starań, aby ten element pasował do już zaaranżowanego ogrodu: stonowane kolory, proste linie. Z pewnością jednym z ważniejszych zagadnień są liczne punkty regulacji, które pozwalają dopasować kąt padania cienia zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Parasole ogrodowe tworzone są z wysokiej jakości materiałów: stelaże wykonywane są z aluminium malowanego proszkowo. Poliestrowe czasze, których bok dochodzi do 4 metrów, pokrywane są warstwą poliuretanu, przez co są zabezpieczone przed działaniem wilgoci, wnikaniem kurzu czy promieniowaniem UV. Tkanina na długie lata zachowa swój wspaniały, żywy kolor.

Jak osadzić parasol ogrodowy?

Możliwości jest kilka! Parasole ogrodowe możemy umieścić w ziemi – pomoże w tym podstawa do wkopania w ziemię, wykonana z włókna szklanego. W przypadku tarasów świetnym rozwiązaniem są podstawy posiadające niewielkie kółka: dzięki nim możliwe jest bezproblemowe przesuwanie konstrukcji po gładkich powierzchniach. Dla miłośników klasycznych rozwiązań przeznaczone są standardowe podstawy o różnych wagach, które mogą stabilnie stać zarówno na tarasie, jak i w ogrodach.

 

 

Check Also

Moja Droga do Wyboru Idealnego Ubezpieczenia Samochodu

Moja Droga do Wyboru Idealnego Ubezpieczenia Samochodu Kiedy stałem przed wyborem ubezpieczenia samochodu dla mojego …

https://beesafe.pl/porady/ile-trwa-kurs-na-prawo-jazdy/ https://autobezpieczniki.pl/wplyw-historii-ubezpieczeniowej-na-przyszle-skladki-co-warto-wiedziec/ live url