Home / Ciekawe / Prywatne ubezpieczenia medyczne – co wybrać?

Prywatne ubezpieczenia medyczne – co wybrać?

Coraz więcej osób rozważa możliwość prywatnego ubezpieczenia medycznego – wynika to z wielu przyczyn. Przede wszystkim polska służba zdrowia pozostawia wiele do życzenia: pacjenci miesiącami czekają na termin do specjalisty, często wiąże się to z pogłębianiem danej choroby. W szpitalach brak jest lekarzy, pielęgniarek, oddziały w mniejszych miastach są zamykane. Chcąc zapewnić sobie kompleksowe leczenie i diagnostykę coraz częściej sięgamy po ubezpieczenia prywatne. Co mogą nam dać?

Ubezpieczenia prywatne – niska cena i wysoka jako usług

Ubezpieczenia prywatne, oferowane przez najlepsze towarzystwa ubezpieczeniowe, to ciekawa opcja, szczególnie dla osób mieszkających w dużych miastach. Dzięki nim bez trudu dostaniemy się do lekarza pierwszego kontaktu i będziemy mogli rozpocząć odpowiednie leczenie. Jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie dla nas? Pomoże nam w tym wyszukiwarka punkta.pl, która po wpisaniu naszego wieku oraz miejsca zamieszkania znajdzie dla nas najlepsze oferty! Ceny ubezpieczenia prywatnego rozpoczynają się już o 35-40 zł miesięcznie. W takich pakietach znajdziemy przede wszystkim możliwość skorzystania z pomocy lekarza pierwszego kontaktu, możliwość wykonania określonej liczny badań ambulatoryjnych, zabiegów z pomocą pielęgniarki. Dodatkowo w pakietach podstawowych znajdziemy 3 lekarzy specjalistów. 

Zalety ubezpieczenia medycznego prywatnego

Największą zaletą prywatnego ubezpieczenia medycznego jest to, że lekarz dostępny jest tego samego dnia co rejestracja. To ważne, szczególnie w przypadku chorób zakaźnych, w okresie podwyższonej zachorowalności na grypę. Zarejestrować możemy się na dwa sposoby: przez telefon, jak również online. Informacja o wizycie zostaje potwierdzona SMS lub mailem. 

 

Check Also

Tusze HP. Czy warto je samodzielnie napełniać?

  Wiele osób spotyka się z pojęciem samodzielnego napełniania tuszy do drukarek, a czasem nawet …

https://www.kurierzamojski.pl/2022/10/31/ubezpieczenie-dla-sprowadzonego-samochodu-co-warto-wiedziec/ https://www.nowiny.pl/wiadomosci/217039-co-z-ubezpieczeniem-oc-po-sprzedazy-samochodu.html https://4fun.tv/news/kolizja-bez-waznego-oc-co-robic