Home / Dom i Wnętrze / Narożnik na taras i …, czyli co dokładnie można postawić na świeżym powietrzu

Narożnik na taras i …, czyli co dokładnie można postawić na świeżym powietrzu

Narożnik na taras można jak najbardziej wybrać. Ciekawy, wygodny i funkcjonalny mebel. Tylko, że nie sam narożnik powinien stanąć na świeżym powietrzu. Wybór na pewno nie będzie łatwy, ale na pewno uda się wybrać coś takiego, co będzie się doskonale sprawdzać – nawet w okresie zimowym.

Narożnik na taras z technorattanu

Decydując się na meble ogrodowe, warto sprawdzić te, które wykonane są z technorattanu. Trzeba przyznać, że jest to jeden z najtrwalszych materiałów, jeżeli chodzi o ostatni czas. Do pewnego momentu popularny był rattan. Jego jakość była wysoka, ale lepszą propozycją jest zdecydowanie technorattan, który może zmierzyć się ze wszystkimi czynnikami atmosferycznymi. Nawet, jeżeli chodzi o śnieg. Minusem może być to, że do tego typu mebli lepiej dokupić wygodne poduszki, dzięki czemu będzie się odczuwało większy komfort. W okresie zimowym meble z technorattanu można pozostawić na dworze, ale poduszki lepiej schować.

Dobrej jakości meble z technorattanu

Narożnik na taras wykonany z technorattanu oraz inne meble, które będą wykonane z tego materiału, są prawie niezniszczalne. Jest to materiał, który nie odbarwia się pod wpływem promieniowania słonecznego i przez długi czas pozostaje w niezmienionym stanie. Technorattan jest odporny na promieniowanie UV, a do tego jest materiałem, który się szybko nie nagrzewa.Uwaga! Są to meble zalecane dla wszystkich – nawet dla alergików. Technorattan nie zawiera żadnych szkodliwych substancji ani toksyn, więc nie będzie powodował żadnych uczuleń. 

 

Check Also

Czy pomysł na wannę w ogrodzie jest trafiony?

Stworzenie wygodnej przestrzeni wypoczynkowej blisko domu nie jest trudne. Mamy do dyspozycji nie tylko niezliczone …