Home / Ciekawe / Prywatne ubezpieczenia medyczne – co wybrać?

Prywatne ubezpieczenia medyczne – co wybrać?

Coraz więcej osób rozważa możliwość prywatnego ubezpieczenia medycznego – wynika to z wielu przyczyn. Przede wszystkim polska służba zdrowia pozostawia wiele do życzenia: pacjenci miesiącami czekają na termin do specjalisty, często wiąże się to z pogłębianiem danej choroby. W szpitalach brak jest lekarzy, pielęgniarek, oddziały w mniejszych miastach są zamykane. Chcąc zapewnić sobie kompleksowe leczenie i diagnostykę coraz częściej sięgamy po ubezpieczenia prywatne. Co mogą nam dać?

Ubezpieczenia prywatne – niska cena i wysoka jako usług

Ubezpieczenia prywatne, oferowane przez najlepsze towarzystwa ubezpieczeniowe, to ciekawa opcja, szczególnie dla osób mieszkających w dużych miastach. Dzięki nim bez trudu dostaniemy się do lekarza pierwszego kontaktu i będziemy mogli rozpocząć odpowiednie leczenie. Jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie dla nas? Pomoże nam w tym wyszukiwarka punkta.pl, która po wpisaniu naszego wieku oraz miejsca zamieszkania znajdzie dla nas najlepsze oferty! Ceny ubezpieczenia prywatnego rozpoczynają się już o 35-40 zł miesięcznie. W takich pakietach znajdziemy przede wszystkim możliwość skorzystania z pomocy lekarza pierwszego kontaktu, możliwość wykonania określonej liczny badań ambulatoryjnych, zabiegów z pomocą pielęgniarki. Dodatkowo w pakietach podstawowych znajdziemy 3 lekarzy specjalistów. 

Zalety ubezpieczenia medycznego prywatnego

Największą zaletą prywatnego ubezpieczenia medycznego jest to, że lekarz dostępny jest tego samego dnia co rejestracja. To ważne, szczególnie w przypadku chorób zakaźnych, w okresie podwyższonej zachorowalności na grypę. Zarejestrować możemy się na dwa sposoby: przez telefon, jak również online. Informacja o wizycie zostaje potwierdzona SMS lub mailem. 

 

Check Also

Co można kupić w sklepie z bielizną?

Na polskim rynku jest wiele sklepów z bielizną. Niektóre działają online, inne stacjonarnie, a jeszcze …

https://nuiworld.net/rozwod-przyczyny-proces-zalozenia/ https://rain-shine-sweet.com/czy-wymiana-okien-poprawi-izolacje-termiczna-w-mieszkaniu-czy-w-domu/ https://firefoxosbuilds.org/kwestie-dodatkow-socjalnych-dla-dzieci-w-ue/